مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی برای نخستین باردر استان هرمزگان وبه میزبانی بندر کوهستک شهرستان سیریک برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان ،این مسابقات با حضور دانشور مدیر کل ورزش وجوانان استان،فرماندار شهرستان سیریک داود سلیانچی رئیس انجمن  جت اسکی و جت بت و دانیال سلیانچی  دبیر انجمن  کشوری. فاطمه ابهر نایب ریس انجمن کشور وجمعی از مسئولین استان وشهرستان و با حضور پرشور مردم کوهستک برگزار شد.

 

دراین مسابقات که بمدت ۲ روز در این بندر زیر نظرانجمن های ورزش دریایی کشور وبا همکاری سرهنگ صالحی رئیس انجمن ورزش استان هرمزگان و وزش وجوانان سیریک ،شهردار و شورای اسلامی بندر کوهستک واداره کل بنادر و دریا نوردی استان با شکوهی خاص برگزار گردید.

 

در این مسابقات ۳۸ نفر ورزشکار از استان های تهران،مازندران،هرمزگان،بوشهر،خوزستان،گیلان با یکدیگر به رقابت پرداختند ودرپایان ۱۴جت اسکی سوار آقا و۶ جت اسکی سوار خانم برای حضور در تیم ملی انتخاب شدند.

 

در مراسم اختتامیه این مسابقات دانشور متولی ورزش استان ضمن تشکر از  آقای سلیانچی رئیس انجمن جت اسکی و جت بت کشور و صالحی رئیس انجمن ورزش استان هرمزگان و داوران و کمیته ی اجرایی مسابقات و شورای اسلامی شهر بندر کوهستک و ورزشکاران حاضر در این مسابقات برگزاری این گونه رقابت ها را گامی مهم و اساسی وارزنده در جهت رشد و توسعه ی این ورزش مهیج دانست. وآمادگی استان هرمزگان را با همکاری روسای فدراسیون ها محترم برای میزبانی سایر رشته ها در استان هرمزگان اعلام نمود.

 

لازم به یادآوری ابراهیم آیین پرست رییس ورزش وجوانان سیریک و همکاران ایشان وشهردار بندر کوهستک و اعضای شواری اسلامی شهر این منطقه زحمات زیادی در برگزاری این مسابقات متحمل شدند که از همه ی این عزیزان تشکر می شود و به آن ها خسته نباشی می گوییم.