انجمن جت اسکی و جت بت جمهوری اسلامی ایران
  
   اخبار ->    جلسه آزمون گواهینامه c امروز ساعت 9 صبح
جلسه آزمون گواهینامه c امروز ساعت 9 صبح

به کزارش روابط عمومی انجمن : همانطور که از پیش اعلام عمومی شده بود دوره آموزشی داوری در مقطع درجه 3 و گواهینامه جت اسکی سواری با نگاه موشکافانه و دقیقتر به قوانین و مسایل مرتبط داوری راندن جت اسکی و بااستقبال بی سابقه علاقمندان در مورخه 20 الی 22 بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

این دوره با همت کمیته آموزش و با حضور اساتید نام دار این عرصه دکتر ذاکری و مهندس داود سلیانچی رئیس محترم انجمن در محل مرکز آموزش انجمن برای استانهای شمالی در نوشهر برگزار گردید.

آنچه که بیش از پیش در این دوره نمایان و برجسته بود همت عزیزان ورزشکاران و علاقمندان خانم در این دوره ، و ارتقاء سطح علمی و شرکت کنندگان بوده است.

بی شک برگزاری چنین دوره هایی و مداومت در ارایه اموزشهای علمی و کاربردی به ورزشکاران و علاقمندان در ارتقاء سطح دانش اعضا داوری تاثیر عمیقی خواهدداشت مضافا اینکه در کنار آن فعال شدن هئیت داوری تحولی بزرگ در عرصه داوری ایجاد خواهدکرد که دقت بیشتر و کیفیت بهتر داوری مسابقات و کاهش حوادث ورزشی حین برگزاری مسابقات از برجسته ترین نکات مثبت این امر مبارک خواهد بود.

در آخر جا دارد تشکری ویژه از عزیزان و زحمتکشان کمیته آموزش انجمن جناب آقای دکتر ذاکری و دبیر کمیته آقای دیانتی داشته باشیم که با برنامه ریزی دقیق و اجرای دوره های آموزشی سعی در ارتقاء علمی و جایگاه داوران عزیز در سراسر کشوررا دارند.

روابط عمومی انجمن جت اسکی و جت بُت

تاریخ ارسال : جمعه 22 بهمن 1395       تعداد مشاهده مطلب : 301
 
         استان تهران
         استان گلستان
         استان گیلان
         استان بوشهر
خبر مهم روز
پدیده مسابقات جت اسکی اسلالوم
پدیده مسابقات جت اسکی اسلالوم در تمامی مسابقات رشته جت اسکی کشوری عرصه ای است برای بروز و ظهور استعدادهایی که توان بالقوه خود را با حضور در این مسابقات به
ثبت نام
رنکینگ
عکس روز
اوقات شرعی
آمار بازدید

بازدید امروز : 1178
بازدید کل : 2434431
کاربران آنلاین : 6
 آرشیو اخبار                              برای مشاهده آرشیو کامل اخبار کلیک کنید                                                                                 پیوند ها                         
وزارت ورزش و جوانان
فدراسیون انجمنهای ورزشی
فدراسیون جهانی جت اسکی
انجمن جت اسکی و قایق های تندرو
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.