انجمن جت اسکی و جت بت جمهوری اسلامی ایران
  
   اخبار ->    رشته ورزش چندگانه جت اسکی به خانواده جت اسکی ملحق شد
رشته ورزش چندگانه جت اسکی به خانواده جت اسکی ملحق شد

رشته ورزش چندگانه جت اسکی به خانواده جت اسکی ملحق شد

به گزارش روابط عمومی انجمن : رشته ورزش چندگانه جت اسکی است که تلفیقی از قدرت فیزیکی، انعطاف، چالاکی، قدرت، تمرکز ذهن، هماهنگی، انعطاف، نیرو ، تعادل و کنترل جزء به جزء اندام های بدن را نیازمند است.

رشته ورزش چندگانه جت اسکی یک ورزش ترکیبی است که شرکت‌کنندگان در آن با انجام چند مرحله استقامتی با یکدیگر رقابت می‌کنند. مراحل مسابقه شامل شنا، جت اسکی سواری ، K 38 ( امداد با جت اسکی ) و دو با موانع در ساحل هستند. مسافت هر یک از این مرحله‌ها بسته به نوع مسابقه تغییر می‌کند.

تنوع بالای برنامه های رشته ورزش چندگانه جت اسکی باعث می شود ورزشکار هر روز با یک چالش جدید رو به رو میشوند.. در ورزش چندگانه جت اسکی 70 درصد از تمامی ورزش ها پایه به شما آموزش داده می شود که در زندگی روزانه و هم در ورزشکارانی که به صورت حرفه ای رشته جت اسکی را دنبال می کنند نقش موثری را ایفا می کند.

رشته ورزش چندگانه جت اسکی این امکان را به همه افراد می دهد که با هر توان بدنی بتوانند آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند ؛ نه تنها با محبوبیت خود بلکه با ارائه تعریف نوینی که از آمادگی جسمانی دارد .

رشته ورزش چندگانه جت اسکی هدفدار و محبوبیت روزافزودن خود به نظر می رسد برای سال ها سلطان ورزش های دریایی باقی بماند. مسابقات جت اسکی سواری ، شنا در آب ، دویدن با موانع (چالش های مختلف فیزیکی در قالب موانع عبوری) ، و امداد K 38 در طول مسابقه ورزش چند گانه جت اسکی ورزشگاران آزمونی از تست استقامت، قدرت، سرعت ، مهارت ، چابکی را طی می نمایند.

رشته ورزش چند گانه جت اسکی قابلیت استفاده عموم مردم با هر نوع قوای جسمانی دارد این رشته ورزش برای استفاده گروههای سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، میانسالان ، بزرگسالان و کهنسالان می باشد.

  رشته ورزشی چند گانه جت اسکی طی مصوبه شماره 12262/3/ص مورخ 16/5/1396 وزارت ورزش و جوانان زیر مجموعه رشته جت اسکی و جت بُت قرار کرفته است.

تاریخ ارسال : چهارشنبه 26 مهر 1396       تعداد مشاهده مطلب : 564
 
         استان تهران
         استان گلستان
         استان گیلان
         استان بوشهر
خبر مهم روز
نفرات برتر مسابقات رشته جت اسکی مسیر بسته جام شهدای دزفول
به گزارش روابط عمومی انجمن : نفرات برتر مسابقات رشته جت اسکی مسیر بسته جام شهدای دزفول در جریان مسابقات رشته جت اسکی ماده مسیر بسته جام شهدای دزفول گرامیداشت
ثبت نام
رنکینگ
عکس روز
اوقات شرعی
آمار بازدید

بازدید امروز : 378
بازدید کل : 2644901
کاربران آنلاین : 13
 آرشیو اخبار                              برای مشاهده آرشیو کامل اخبار کلیک کنید                                                                                 پیوند ها                         
وزارت ورزش و جوانان
فدراسیون انجمنهای ورزشی
فدراسیون جهانی جت اسکی
انجمن جت اسکی و قایق های تندرو
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.